styczeń 2015:

Od wtorku, 30 grudnia (a w niektórych sklepach od 31 grudnia, tj. od środy) można już nabyć kolejny, styczniowy  świąteczny numer "Prawdę mówiąc".

  • Jaka jest jego zawartośc - patrz tekst na główniej stronie portalu.
Aktualnie nie ma żadnych nadchodzących wydarzeń.

Jak władze Tarnowa eliminują z rynku prawdziwe informacje na swój temat

2013-08-27 09:11

- Tarnowska Białoruś Samorządowa?

Niedawno wydawca pisma i portalu „Prawdę mówiąc” zawarł wstępne porozumienie z Miejskim Zarządem Budynków, na mocy którego mieliśmy wynająć dwa miejsca na nasze blibordy przy ulicy Pułaskiego. Nagle okazało się, że te miejsca wynajmie inna firma, która rzekomo ma zapłacić więcej.

Patrz film poniżej

Cenzura na ulicach Tarnowa - nasz bilbord zasłonięty przy II LO!


MZB nie zapytał nas, czy możemy zaoferować więcej za wynajęcie tych miejsc, którymi tak naprawdę powinny dysponować wspólnoty mieszkaniowe w tych blokach. Tym samym wynajęcie straciło charakter „przetargu”.

Oczywiście zapłacilibyśmy więcej i zapewne o tym wiedziała instytucja miejska. Pozbawiono nas dwóch miejsc na bilbordy – jak przypuszczamy – dlatego, iż treść prezentowana na nich byłaby krytyczna wobec władz miasta.

Patrz, o czym mówią inne nasze bilbordy na terenie miasta – kliknij tutaj: www.youtube.com/watch?v=fRTfPnImqj0

 

W prawym górnym rogu miał być nasz bilbord, a są targowiska miejskie!

 

Co więcej, okazało się, iż tą tajemniczą firmą, która wyparła nas z miejsc reklamowych jest… samo miasto – w jednym przypadku reklamują się targowiska miejskie, a w drugim reklamowana jest karta rodzinna oraz nowe … opłaty śmieciowe.

Nie tylko więc uniemożliwiono wspólnotom mieszkaniowym bloków przy ulicy Pułaskiego pozyskanie większych dochodów z wynajęcia miejsc pod bilbordy (my na pewno zapłacilibyśmy więcej niż miasto!), ale nas – podatników zmuszono de facto do współfinansowania tablic reklamowych miasta, gdyż miejsca wynajęło w rzeczy samej samo miasto, czyli my wszyscy, którzy płacimy podatki na utrzymanie m.in. miejskiej biurokracji.

To za nasze pieniądze teraz reklamują się władze miasta (czytaj prezydent Ryszard Ścigała, który od miesięcy nie potrafi nawet zorganizować normalnego remontu ulicy Krakowskiej).

Tutaj zamist naszej krytyki władz miasta, jest jej promocja!


Inną ciekawostką jest to, iż inny nasz bilbord (koło II LO) został niedawno zasłonięty jakąś płachtą, rzekomo z powodu sprawdzania prze miasto, czy nie stoi w pasie ruchu drogowego (sic!). - Patrz zdjęcie wyżej. - Tak naprawdę można to odebrać jako kolejny przejaw cenzury ze strony władz miasta. Na bilbordzie tym informowaliśmy o tym, jak konkursu na stanowisko dyrektora I LO nie wygrała dotychczasowa dyrektorka – patrz tutaj: www.youtube.com/watch?v=fRTfPnImqj0

Te akcje to kolejny skandal. Ukoronowaniem dotychczasowych kuriozalnych działań władz Tarnowa (w tym przede wszystkim prezydenta Ścigały) może być zatrudnienie w Tarnowskim Klasterze Przemysłowym – Przewodniczącego Rady Miejskiej  - Grzegorza Światłowskiego –

patrz:

http://tarnow.prawdemowiac.pl/newsreader/items/tarnowska-republika-kolesiow.html

 

Patrz filmy poniżej

FilmyWróć

Komentował niemożliwe, a rzeczywistość28-08-201305:02

To co, nie ma w Tarnowie praw wolnego rynku i wolności słowa ???????

Komentował an31-08-201315:11

Ja bym do sądu poszedł w sprawie tych bilbordów. Czy zachowano tu zasady uczciwej konkurencji? Moim zdaniem NIE!!!!!!!!!!!!

Komentował tuwszystkojestmożliwe01-09-201317:42

do an- ewidentnie złamano prawo. Proste jak drut

Dodaj komentarz

* - pole wymagane